KONST / Litografier / Litografi 15792049
nr 1579 2049
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 40/310, daterad -57, stilleben. Bildmått: 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 50x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:06:07
20/11 16:10:49
20 nov
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz